KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12658037

nr 1265 8037

Carl Fredrik Reuterswärd

(1934-2016), Sverige

Skulptur, Non Violence, Signerad CFR, numrerad 45/50. Längd: 38 cm. Höjd: 23,5 cm

Utrop:

30.000 kr

Såld:

25.000 kr

måndag 15 juli 2019
kl 20:40:58

15/7 18:38:41 1      Vinnande bud

  • Klassiska

Carl Fredrik Reuterswärd

Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd